Het team


IKC De Doornick
Directeur 
Dorethea Arissen aanwezig ma-di-do
ikcdoornick@delinge.nl
Leerkrachten
Groep 1/2 A
Ineke Kersten (i.kersten@delinge.nl) ma t/m do
Ingrid van Oostwaard (i.vanoostwaard@delinge.nl) vrijdagochtend
Groep 1/2 B
Marian Kok (m.kok@delinge.nl)ma,di,do,vrijdag (per aug-dec)
Lian Smits ( l.smits@delinge.nl) woensdag
Renée Heimans (r.heimans@delinge.nl)ma,di,woe (per jan-juli) Marian Kok do, vrijdag
Groep 3/4
Mieke Kuppen (m.kuppen@delinge.nl) ma,di,woensdag enkelvoudige groep 3
Angelique Schennink (a.schennink@delinge.nl)  ma,di,woensdag enkelvoudige groep 4
Anke Schippers (a.schippers@delinge.nl) do,vrijdag(ochtend) combinatiegroep 3/4
 
Groep 5/6
Esmee Jansen (esmee.jansen@delinge.nl) ma,di combinatie 5/6
Esmee Jansen woe,do,vrijdag enkelvoudige groep 6
Maria Huting (m.huting@delinge.nl) woe,do,vrijdag enkelvoudige groep 5
Groep 7
Femma Kuindersma (f.kuindersma@delinge.nl) ma t/m vrij
Groep 8
Caroline Vermeer (c.vermeer@delinge.nl) ma t/m vr
Onderwijsassistenten
Ingrid van Oostwaard
Sanne Rensen (s.rensen@delinge.nl)
Intern Begeleider
Ineke Freriks (i.freriks@delinge.nl)
Ondersteuning
 Ans Weerepas (a.weerepas@delinge.nl)
conciërge/ administratie
 
Anique Otten (a.otten@delinge.nl)
 
 
 KDV  (kdvdedoornick@delinge.nl ) Gijsje tel: 422892 Doortje tel:06-30504535
Medewerkers
Anja Buurman                          Rinske Hassink
 
Anita Bouwmeister                  Evie Arends
 
Marijke Janssen                        Yolanda Schriever
 
Meewerkend Coördinator
Evelien Witjes
 
BSO (bsodedoornick@delinge.nl) 06-19029677
Medewerker
 
Sanne Rensen
 
 
Michelle Hendriks en Jaimy van Zadelhoff
    No events