Het team


IKC De Doornick
Directeur 
Dorethea Arissen 
Simone Wannet (vervangend directeur) 
ikcdoornick@delinge.nl
Leerkrachten
Groep 1/2 A
Ineke Kersten (i.kersten@delinge.nl) ma t/m do
Ingrid van Oostwaard (i.vanoostwaard@delinge.nl) vrijdagochtend (t/m oktober)
Groep 1/2 B
Esmee van Blitterswijk (e.vanblitterswijk@delinge.nl) ma t/m vrij
Groep 3
Mieke Kuppen (m.kuppen@delinge.nl) ma,di,woe tot januari 2023
Caroline Vermeer (c.vermeer@delinge.nl) do,vrij vanaf januari 2023 
Groep 4/5
Angelique Schennink (a.schennink) ma,di.
Maria Huting (m.huting@delinge.nl) woe,do,vrij
Groep 6/7
Caroline Vermeer (c.vermeer@delinge.nl) ma-di-woe tot januari 2023
Esmee Jansen (esmee.jansen@delinge.nl)ma-di-woe vanaf januari 2023
Renée Heimans (r.heimans@delinge.nl) woe-do-vrij
Groep 8
Femma Kuindersma (f.kuindersma@delinge.nl) ma t/m vrij
Onderwijsassistenten
Ingrid van Oostwaard t/m oktober 2022
Intern Begeleider
Ineke Freriks (i.freriks@delinge.nl) t/m september 2022                                                        Ellen de Ronde (e.deronde@delinge.nl) 
Ondersteuning
 Ans Weerepas (a.weerepas@delinge.nl)
conciërge/ administratie
 
Anique Otten (a.otten@delinge.nl)
 
 
 KDV  (kdvdedoornick@delinge.nl ) Gijsje tel: 06-51809273 Doortje tel:06-30504535
Medewerkers
Anja Buurman                          Rinske Hassink
 
                                                         Evie Arends     
 
Marijke Janssen                        Yolanda Schriever
                                                          Sterrin Joosten  
Meewerkend Coördinator
Evelien Witjes
 
BSO (bsodedoornick@delinge.nl) 06-19029677
Medewerker
 
Sanne Rensen
 
 
Michelle Hendriks 

Please activate some Widgets.