Het team


IKC De Doornick
Directeur 
Dorethea Arissen 
Berry Mom (waarnemend directeur)
Simone Wannet (vervangend directeur Opvang) 
ikcdoornick@delinge.nl
Leerkrachten
Groep 1/2 A
Ineke Kersten (i.kersten@delinge.nl) ma t/m do
Berry Mom (b.mom@delinge.nl) vrijdag
Groep 1/2 B
 Esmee van Blitterswijk (e.vanblitterswijk@delinge.nl) ma t/m vrij
Groep 3
Caroline Vermeer (c.vermeer@delinge.nl) ma t/m vrij
Groep 4/5
Angelique Schennink (a.schennink) ma,di,woe
Maria Huting (m.huting@delinge.nl) woe,do,vrij
Groep 6/7
Esmee Jansen (esmee.jansen@delinge.nl)ma-di-woe vanaf januari 2023
Dunya  van de Weygaert (d.vandeweygaert) woe-do-vrij
Groep 8
Femma Kuindersma (f.kuindersma@delinge.nl) ma t/m vrij
Onderwijsassistent
 Eefje Peters (eefje.peters@delinge.nl)
Intern Begeleider
Ellen de Ronde (e.deronde@delinge.nl) 
Ondersteuning
 Ans Weerepas (a.weerepas@delinge.nl)
conciërge/ administratie
 
Anique Otten (a.otten@delinge.nl)
 
 
 KDV  (kdvdedoornick@delinge.nl ) Gijsje tel: 06-51809273 Doortje tel:06-30504535
Medewerkers
Anja Buurman                          Rinske Hassink
 
                                                          
 
Marijke Janssen                        Yolanda Schriever
                                                          Sterrin Joosten  
Meewerkend Coördinator
 
BSO (bsodedoornick@delinge.nl) 06-19029677
Medewerker
 
Sanne Rensen
 
 
Michelle Hendriks 
Annet de Beyer

Please activate some Widgets.